Performanta crescuta cu bateria de 4300 mAh
Cel mai elegant si la indemana Asistent AI
Design Infinity View cu experienta AI optimizata pe ecranul frontal
Puterea AI la indemana ta
Experienta unica a camerei Flex cu Zoom automat si stabilizare a imagiii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone Telefon pliabil |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Versiune sistem operare | Android 15 |
| Model procesor | Exynos 2500 |
| Numar nuclee | 10 |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culoare | Negru – Albastru – Menta – Coral Red |
| Dimensiuni | 75.2 x 13.7 x 85.5 mm 75.2 x 13.7 x 166.7 mm |
| Greutate | 188 g |
| SAR (W/kg) | Cap: 0.689 W/kg Cap: 1.215 W/kg |
| An aparitie | 2025 |
| Altele | Glonass Galileo IP48 |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.9 inch 4.1 inch |
| Tip display | Super AMOLED Dynamic AMOLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2520 x 1080 1048 x 948 |
| Functii display | FHD+ 60 Hz 120Hz 2600 nits (peak) |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB – 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 10 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Blit | Da |
Alimentare
| Capacitate baterie | 4300 mAh |